Historia

 Szarotka-Studio to firma z długoletnią historią, tradycją i kulturą druku. Studio zostało założone w 2000 roku i początkowo zajmowaliśmy się usługami naświetlania filmów z plików postscriptowych CtF. Wraz z rozwojem firmy i nowych technologii zaczęliśmy wprowadzać do oferty nowe usługi i stopniowo rozbudowywaliśmy park maszyn o kolejne urządzenia. Obecnie możemy pochwalić się wieloma urządzeniami, takimi jak: Konica Minolta BizHub pro1050P i BizHub press C8000 oraz Xerox Nuvera 100. Dlatego, jeśli interesuje Cię profesjonalna drukarnia cyfrowa Śląsk – z przyjemnością polecamy nasze usługi!

 

Wykonujemy druk cyfrowy kolorowy i czarno-biały w wysokiej jakości i rozdzielczości, a także usługi introligatorskie, nadruki na koszulkach i odzieży roboczej, wydruki wielkoformatowe oraz wiele innych. W drukarni Szarotka-Studio pracują najlepsi specjaliści, którzy o druku wiedzą wszystko! Mimo to wciąż się rozwijamy i poszerzamy nasze kompetencje, by móc świadczyć jeszcze lepsze usługi.

 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.
Rozumiem