O Firmie

Tworzymy, projektujemy i drukujemy!

 

Drukarnia Szarotka Studio w Bielsku-Białej to profesjonalne studio reklamowe z kilkunastoletnim doświadczeniem i niezliczoną liczbą wykonanych projektów. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem, codziennie starając się sprostać nowym wyzwaniom, jakie stawiają przed nami klienci. Realizujemy projekty dla osób indywidualnych i firm z najróżniejszych branż. Nasze oddziały znajdują się w Bielsku-Białej i Cieszynie, ale usługi kierujemy do osób z całej Polski. Przyjmujemy zamówienia on-line, a gotowe realizacje przesyłamy pocztą, prosto do odbiorcy!

 

Oferujemy szeroki zakres usług – od prostych projektów graficznych, poprzez wykonywanie wizytówek, ulotek, broszur reklamowych, aż po druk materiałów wielkoformatowych, płyt CTP, gadżetów reklamowych i koszulek. Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszyn, umożliwiających wykonywanie nadruków różnymi technikami, odpowiednimi dla danego produktu.

 

Pragniemy, aby nasi klienci otrzymali nie tylko dobry towar, ale coś znacznie więcej. Drukujemy z pasji i w pracę wkładamy 100% naszego serca, dlatego nasze projekty są takie wyjątkowe.

 

Drukarnia Bielsko-Biała Szarotka Studio – wyższy poziom druku!

 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.
Rozumiem